Науково-методична конференція “Проблеми якості середньої та вищої освіти”

47324546_2883283775030652_28871891150176256_n

Проблеми адаптації колишніх школярів в академічному середовищі, еволюція моделі вищої освіти, розвиток співробітництва та багато інших животрепетні питання були в центрі уваги науково-методичної конференції “Проблеми якості середньої та вищої освіти”, яка з успіхом пройшла на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки департаменту освіти і науки Одеської мерії. В її роботі взяли участь директори шкіл, навчально-виробничих комбінатів, керівництво коледжів академії, декани факультетів. заступник голови департаменту Ірина Євгенівна Стовбова відзначила високу ефективність співпраці між школами нашого міста і академією. Співпраця в галузі профорієнтації переросло у співпрацю в сфері підвищення якості освіти!