Склад Відділу громадських зв’язків

Пєліван Наталя Василівна

начальник відділу, виконує розпорядження директора ЦУПН щодо ведення рекламних кампаній і РR-кампаній, присвячених діяльності академії, займається оформленням договорів щодо оплати рекламних послуг, що надається академії, готує відповідні матеріали для преси, та зовнішніх носіїв реклами, надає засобам масової інформації матеріали про діяльність академії, забезпечує координацію зв’язків і безпосередньо здійснює зв'язок з періодичними виданнями (газетами, журналами), організовує проведення на телебаченні іміджових програм за участю представників академії, займається розміщенням рекламних відеороликів про інститути, факультети, спеціальності на телеканалах м. Одеси, Одеської області та України в цілому і в інтернеті.

Корнієнко Анастасія Олегівна

старший інспектор, контент-менеджер офіційного сайту ЦУПН, займається діловодством, що стосується роботи відділу, виконує секретарську роботу, виконує разові і поточні доручення начальника відділу, пов'язані з роботою відділу, займається підпискою на газету «Технолог», веде збір та облік оголошень для газети «Технолог».

Кондрацький Сергій Володимирович

інженер, виїжджає на зйомки відео сюжетів разом з кореспондентом, виконує функції студійного оператора, проводить зйомки та монтаж авторських і комерційних програм, у тому числі концертні програми і т.д., виконує поточні доручення керівництва академії та керівництва відділу, пов'язані з роботою відділу громадських зв'язків.

Украінцев Іван Сергійович

інженер, розробляє концепцію та дизайн інформаційних матеріалів про Академію для подальшого використання в усіх формах рекламних заходів, готує інформацію для розміщення на веб-сайтах різних друкованих і рекламних видавництв, що представляють інтерес для академії, макетирує електронні версії різних рекламних та інформаційних матеріалів про академію в рамках діяльності відділу громадських зв'язків.

Хасанова Надія Романівна

інженер 1 категорії, проводить художню фотозйомку одиночних і групових портретів на кольорових фотоматеріалах в павільйоні і поза павільйону, забезпечує фотозйомку архітектури, інтер'єрів, рухомих об'єктів, виробничих процесів.